Şartlar ve Koşullar

Konsalt Şartlar ve Koşullar

Son güncelleme tarihi: 14.12.2023

 

Lütfen Konsalt’ın web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını dikkatlice okuyun. Bu şartlar, web sitesini kullanımınızı düzenleyen ve sizi ile Konsalt arasındaki ilişkiyi belirleyen hükümleri içerir.

  1. KABUL EDİŞ

Konsalt’ın web sitesini kullanarak, bu kullanım şartlarını tamamen ve kesinlikle kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen web sitemizi kullanmayın.

  1. ENTELLEKTÜEL MÜLKİYET HAKLARI

2.1. Web sitemizde bulunan tüm içerikler (metin, grafikler, logolar, resimler, vb.) Konsalt’a aittir ve uluslararası entelektüel mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır.

2.2. Web sitemizdeki içerikleri, Konsalt’ın yazılı izni olmaksızın çoğaltmak, dağıtmak, sergilemek veya başka bir şekilde kullanmak yasaktır.

  1. KULLANICI SORUMLULUĞU

3.1. Web sitemizi kullanırken, herhangi bir yasa dışı, tehlikeli, tehdit edici, hakaret içeren veya rahatsız edici içerik oluşturmayacağınızı kabul edersiniz.

3.2. Web sitemizi başkalarının kullanımını engellemek, web sitemizi zarar verici yazılım veya diğer zararlı içeriklerle donatmak gibi saldırgan veya yasadışı faaliyetlerde bulunmak yasaktır.

  1. BAĞLANTILAR

Web sitemizde diğer web sitelerine veya kaynaklara bağlantılar bulunabilir. Ancak, bu bağlantılar Konsalt’ın kontrolü dışındadır ve bu sitelerin içeriğinden veya gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz.

  1. DEĞİŞİKLİKLER VE İPTAL

Konsalt, bu kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler sitemizde yayınlandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

  1. SORUMLULUK REDDİ

Web sitemizi kullanımınız sonucunda oluşabilecek herhangi bir kayıp veya hasar için Konsalt sorumluluk kabul etmez.

  1. İLETİŞİM

Konsalt’ın web sitesini kullanımıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen info@konsalt.com.tr üzerinden bize ulaşın.

Teşekkür ederiz!

 

Konsalt Bilgi Teknolojileri

info@konsalt.com.tr